0 216 629 0143

 - 0 216 629 01 44

Neler Yapıyoruz ?

 

Metod IT Academy, bütün Oracle teknolojilerinin eğitimlerini vermeye yetkili ve Türkiye’deki tek OCM sertifikalı “Oracle Yetkili Eğitim Merkezi”dir.

Dünya üzerinde yaklaşık sadece 200 kişide bulunan OCM(Oracle Certified Master) sertifikası Türkiye’de sadece Cem Zorba’da bulunmaktadır. Metod IT Academy’de eğitimleri, Cem Zorba ve kendisinin akredite ettiği eğitmenlerden almaktasınız.

Metod IT Academy sadece Türkiye’de değil, yurtdışında da Oracle kullanan uluslararası firmalara eğitimler vermektedir.

Londra, Brüksel, Budapeşte, Atina, Bükreş, Dubai, Riyad, Oslo ve Sofya başta olmak üzere 20’nin üzerinde ülkede eğitimler vermiştir ve vermeye devam etmektedir.

Katılmak istediğiniz eğitimlerin tamamını 8 – 20 yıl saha tecrübeli OCM – OCE – OCP sertifikalı eğitmenlerden almaktasınız.

Metod, 30’un üzerinde yerli ve yabancı kuruluşa 7/24 Oracle danışmanlık hizmetleri vermektedir. Uzun yıllardır işin mutfağında olması sayesinde yoğun saha tecrübesini, siz değerli öğrencilerine eğitimlerde vaka çalışmaları ve gerçek hayattan örnekler ile aktarmaktadır.

Oracle eğitimleri konusunda bizi farkli kılan şey, öncelikle sizi dikkatlice dinleme arzumuz ve kurumunuzu başarıya götürecek spesifik ihtiyaçlarınızı anlayarak en doğru eğitimleri sunmamızdır.


Oracle teknolojileri üzerine 20 yıllık eğitim geçmişimizin yanında Türkiye’deki en büyük projeleri yapmamızın getirdiği danışmanlık deneyimimizle bunu yapacak becerilere fazlasıyla sahibiz.


Tüm eğitmenlerimiz, aynı zamanda, çok uzun yıllar yurtiçi ve yurtdışında danışmanlık faaliyetlerinde bulundukları için ihtiyaçlarınızı çok daha kısa sürede ve doğru şekilde anlayarak gerekli bilgi aktarımını ve yönlendirmeleri yapmaktadır. Bu sayede geleneksel eğitimlerin yanında tam ihtiyacınıza göre uyarlanmış nokta atışı özel eğitimler vermekteyiz.


Stratejik bir eğitim ortağınız gibi davranarak, Oracle eğitimlerinin yönetimini ve takibini sizinle birlikte ve hatta sizin adınıza biz yapıyoruz. Eğitim bütçenizi maksimum verimlilikte kullanabilmeniz için elimizden gelen her türlü desteği veriyoruz. Personelinize yaptığınız yatırımın geri dönüşünü, aldığı etkili eğitim ve işinde göstereceği başarıyla fazlasıyla alacağınızı garanti ediyoruz.

BLOG

Sorunuz mu var ?

Eğitim, Danışmanlık ve Projeler için bize ulaşabilirsiniz

0 216 629 0143

0 216 629 01 44