0 216 629 0143

 - 0 216 629 01 44

Hakkımızda

Metod IT Academy

2003 yılında Metod Bilişim Hizmetleri adı ile hizmet vermeye başlayan Metod, kurumların en değerli varlıkları olan verilerini güvende tutmalarını sağlamak, korumak, analiz etmelerine ve değerli bilgiye dönüştürmelerine katkıda bulunmak amacıyla üst düzey hizmetler sunan bir teknoloji çözüm firmasıdır.

Oracle Gold Partneri olarak Veritabanı, Veriambarı, Büyük Veri, İş Zekası, E-İş Uygulamaları alanlarında anahtar teslim projeler gerçekleştirmekte, danışmanlık ve 7/24 bakım-destek hizmetleri sunmaktadır.

Aynı zamanda Oracle ve Microsoft Yetkili Eğitim Merkezi olan Metod, Türkiye’nin en güçlü bilişim eğitmenleri kadrosu ile yurtiçinde ve yurtdışında eğitimler vermektedir. OCM, OCE, OCP ve MCT sertifikalı saha deneyimli eğitmen kadrosu sayesinde kurumların ihtiyaçlarını en doğru şekilde analiz etme kabiliyeti ile fark yaratmaktadır.

Metod, OCM(Oracle Certified Master) sertifikalı eğitmene sahip Türkiye’deki tek Yetkili Eğitim Merkezi’dir. Dünya üzerinde sadece 200’e yakın kişide olan OCM sertifikasına ülkemizde daha fazla kişinin sahip olması için “Cem Zorba ile OCM sertifikasına yönelik özel çalışma sınıfları” düzenlenerek bu konuya özel önem verilmektedir. 

 

KURUMSAL İLKELERİMİZ

Vizyonumuz: Uluslararası eğitim ve danışmanlık faaliyetlerinde bulunarak Türkiye’yi bilişim teknolojilerinde dünyanın tercih ettiği bir numaralı ülke haline getirerek sektöre liderlik etmek.

Misyonumuz: Türkiye’deki dinamik genç nüfusu bilgi teknolojilerine yönlendirmek, eğitmek ve ülkemizden dünyaca tanınan yeni bilişim markalarının çıkmasına katkıda bulunmak. 20 yılın üzerindeki saha tecrübemizi eğitim ve danışmanlık hizmetlerimiz ile bireylere ve kurumlara en verimli şekilde aktarmak, bilişim üretkenliğini artırmak.

BLOG

Sorunuz mu var ?

Eğitim, Danışmanlık ve Projeler için bize ulaşabilirsiniz

0 216 629 0143

0 216 629 01 44