0 216 629 0143

 - 0 216 629 01 44

Dış kaynak hizmeti ile ne kazanırsınız?

Dış Kaynak Hizmetlerimiz

Uygulama Geliştirme:

PL/SQL, Java, .Net, C# dilleri ile yazılım geliştiren uzman kadromuz, projelerinize en hızlı şekilde minimum maliyetli çözümler üretmektedir.

Oracle Business Intelligence:

Kurumunuzun ihtiyacı olan sorgu ve analiz, dashboard, kurumsal raporlama, mobil analitik, çokboyutlu OLAP puan kartları da dahil olmak üzere iş zekası ile ilgili bütün konularda hizmet vermekteyiz.

Data Warehouse:

Firmanızın ihtiyacı olan veri ambarının modellenmesi, ETL aktivitelerinin kurgulanması, implementasyonlarının yapılması, Warehouse Builder kullanımı ve sağlıklı bir veri ambarı yönetiminin nasıl yapılacağı konularında profesyonel hizmetler sunmaktayız.

Weblogic:

Oracle Weblogic server kurulumu ve konfigürasyon, domain oluşturma,durdurma, domain kaynaklarını izleme ve cluster hizmetlerini sunmaktayız.

Oracle Veritabanı:

Oracle Exadata, RAC, Grid, Data Guard, Database Security gibi veritabanı sistemlerinizin ihtiyacı olan bütün konularda uzman kadromuz, iş sürekliliğinizi sağlar, performans ve maliyet etkin çözümler sunar.

Linux:

Virüslere karşı oldukça korumalı ve açık kaynak kodlu olan Linux işletim sistemini en verimli şekilde kullanmanıza olanak sağlamaktayız.

BLOG

Sorunuz mu var ?

Eğitim, Danışmanlık ve Projeler için bize ulaşabilirsiniz

0 216 629 0143

0 216 629 01 44