0 216 629 0143

 - 0 216 629 01 44

Yeni Oracle Pazarlama Bulutu

page

Oracle Pazarlama Bulutu yenilendi. Bundan böyle pazarlama sektöründe çalışanlar; tüketiciler ile satış temsilcileri için mobil etkileşim seçeneklerini rahatlıkla yönetebilecek. Oracle Pazarlama Bulutu, yeni mobil veri yönetimi sayesinde, içerik ve raporlama yetkinliklerini kullanıma açarak pazarlamacıların müşteri deneyimlerini rahatlıkla takip etmesini sağlarken, pazarlama faaliyetinin işletmenin elde ettiği sonuçlar üzerindeki etkisini görebilmeleri için dijital teknolojilerin rahatlıkla kullanımını mümkün kılıyor.

2016 yılında pazarlama çalışmalarının devam eden süreçlerinin modernize edilmesi; veri, teknoloji ve içerik yetkinliği gibi konuların önem kazanması beklenirken bu alanda yeniliği yakalayacak tüm sektörlerdeki kuruluşların, rekabette avantaj elde edeceği sık sık vurgulanıyor. Dijitalleşme konusunda daha temkinli olan kurumların ise bu gelişmelerden kaçınılmaz olarak etkilenmesi ve dijital dönüşüm sürecine girmesi bekleniyor. Pazarlama teknolojisini daha entegre ve kullanımını daha basit hale getiren Oracle Pazarlama Bulutu, yaptığı en son yeniliklerle satışı kolaylaştıran, şirketler arasındaki yönetimi iyileştiren, pazarlamacıların elde edilen gelirleri doğrudan pazarlama faaliyetlerine aktarmalarına destek olan yenilikçi çözümler sunuyor.

Oracle Pazarlama Bulutu’nun pazarlama çalışmalarına katkıları tek tek değerlendirildiğinde, dikkat çekici avantajlar göze çarpıyor:

 

BLOG

Sorunuz mu var ?

Eğitim, Danışmanlık ve Projeler için bize ulaşabilirsiniz

0 216 629 0143

0 216 629 01 44