0 216 629 0143

 - 0 216 629 01 44

Veri Bağlantı Entegrasyonu ve Gerçek Zamanlı Analitik Çalışmalar için, Bulut.

page

Oracle Data Integrator Bulut Hizmeti şirketlere, birbirinden ayrı verileri entegre edebilmelerini sağlayan ve gerçek zamanlı analitik çalışmalarda yardımcı olan bir bulut hizmeti sunuyor. Bu hizmet sayesinde veri entegrasyonu imkanları daha da artmış bulunuyor. Kurumlar arası veri entegrasyonunu da kolaylaştıran bu uygulama, süreçleri hızlandırıp basitleştiriyor.

Oracle Data Integrator Bulutu, Oracle ve Oracle harici sistemler, veri kaynakları ve uygulamalar arasında veri hareketini ve dönüşümünü daha da kolaylaştırarak kuruluşların verimliliği artırmalarında önemli rol oynuyor. Ayrıca geliştirme maliyetlerini azaltma konusunda da yardımcı olan Oracle Data Integrator Bulutu, toplam sahip olma masraflarını da düşürüyor.

Oracle Data Integrator Bulutu’nun yüksek performanslı mimarisi, E-LT özellikleri ve gelişmiş paralellik seçenekleri sayesinde veri ambarları, veri ambarları alt kümeleri ve büyük veri sistemleri için daha hızlı ve daha verimli yükleme ve dönüştürme imkanı sunuyor.

İşletmelerin etkin ve çevik olabilmek için Nesnelerin İnterneti’nden, Web’den ve kurumsal uygulamalardan kaynaklanan veya bulutta ya da tesis bünyesinde tutulan verilerin akışına ihtiyacı olduğunu söyleyenOracleÜrün Yönetiminden Sorumlu Başkan Yardımcısı Jeff Pollock; Oracle Data Integrator Bulutu’nun sunduğu hizmeti şöyle özetliyor: “Oracle Data Integrator Bulutu şirketler için; herhangi bir kodlama gereği duymaksızın veya verileri gereksiz yere kopyalamak zorunda kalmaksızın veri dönüştürmesi çalışmalarını yürütebilecekleri, yüksek performanslı, basit ve entegre bir bulut hizmeti sunuyor.”

BLOG

Sorunuz mu var ?

Eğitim, Danışmanlık ve Projeler için bize ulaşabilirsiniz

0 216 629 0143

0 216 629 01 44