0 216 629 0143

 - 0 216 629 01 44

test

page

test

Metod IT Academy’nin profesyonel eğitmen kadrosundan alacağınız eksiksiz eğitim için yerinizi ayırtın!

Oracle Yetkili Eğitim Merkezi olan Metod IT Academy, “Özel Uyarlanmış Oracle Eğitimleri” ile sektöre özel yetiştirilmiş DBA (Database Administrator)’ler kazandırıyor. Uzman eğitmenlerin yetiştirdiği DBA adayları, Oracle alanında kariyer yapmak üzere “Oracle Sistem Yöneticisi” olarak yetişiyor. Verilen Oracle uzmanlık eğitiminde üç aşama yer alıyor:

Introduction to SQL
Database Administration1
Database Administration2

Söz konusu Oracle Sertifikasyon Eğitim Programı, 12 hafta boyunca toplam 96 saat sürüyor. Metod IT Academy’nin uzman eğitmenlerinin verdiği eğitim, sabah 9.30’da başlayıp akşam 17.30’a kadar devam ediyor. Eğitiminiz sonrası size verilecek olan ve tüm dünyada geçerliliği bulunan üç farklı Oracle Katılım Sertifikası belgeleriyle OCA ve OCP sınavlarına girmeye hak kazanırsınız. 

Üç aşamalı eğitim, üç sertifika

Bu temel üç eğitimin ardından her biri için özel sınavlar düzenleniyor. SQL için seçebileceğiniz iki sınav türü yer alıyor. Bir tanesi standart SQL sınavı. Diğeri ise SQL expert sınavı. Bu sınavı vermeyi tercih edenler Oracle SQL Expert Sertifikası’na da sahip oluyor. İkinci eğitimin sonunda alacağınız sınav ise size OCA, “Oracle Certified Associate” unvanını sağlıyor. Bir adım daha ileriye gitmek istediğinizde yani üçüncü eğitimin sonunda başarıyla vereceğiniz sınav ile kendinize profesyonel bir dünyanın kapılarını sonunda dek açmış oluyor, OCP “Oracle Certified Professional” unvanını alarak dünya çapında Oracle bilginizi belgelemiş oluyorsunuz.

Üç seviyeli bu sertifika programı sonrası Oracle alanında iş bulabilmek için gerekli olan bu sertifika türleri (OCA-Oracle Certified Associate ve OCP-Oracle Certified Professional) ile bir Oracle uzmanı olarak kabul edilirsiniz ve çok sayıda saygın kuruluşta ya da “Oracle Partner” kurumlarında çalışma fırsatı elde edebilirsiniz. 2 Nisan Cumartesi günü başlayacak eğitime kaydınızı yaptırıp kariyer basamaklarını tırmanmaya doğru adım ile başlayın.
 

BLOG

Sorunuz mu var ?

Eğitim, Danışmanlık ve Projeler için bize ulaşabilirsiniz

0 216 629 0143

0 216 629 01 44