0 216 629 0143

 - 0 216 629 01 44

Şirketler, BT liderleri ve geliştiriciler için Bulut

page

Teknoloji devi Oracle, Tam Entegre Bulut, Özel Bulut, Yönetilen Bulut çözümleriyle işletmeler için ihtiyaçlarına özel çözümler geliştirmeye devam ediyor ve şirketlerin süreçlerini kolay verimli, hesaplı yönetmelerine yardımcı oluyor.

Bulut bilişimin işlevinin neler olduğu, şirketlere ne sunduğu, hangi ihtiyaçları karşıladığı her geçen gün önemini artırıyor. Örneğin, hangi alanda olursa olsun bir müşteri hizmet aldığı kuruluşla çeşitli iletişim kanallarını kullanarak iletişime geçmek ister. Bu araçlar sosyal medya, mobil cihazlar, birebir iletişim, web sitesi aracılığıyla olabilir. Bu etkileşimin sorunsuz olması beklenir. Bu nedenle de hız, entegre süreçler ve analitik ciddi öneme sahiptir. Eksiksiz hizmet bekleyen müşterilerin karşılarında modern, dinamik bir işletme bulmasının en iyi yolu da modern bir bulut sistemidir. İşte bu noktada diyebiliriz ki Oracle Cloud SaaS uygulama yazılımları işinizi, süreçlerinizi ve deneyimlerinizi yeniden tasarlamanız için eksiksiz bir platform olarak karşımıza çıkar. Oracle Cloud Software as a Service (SaaS) uygulama yazılımları, inovasyon ve hız özelliklerini güvenli ve bağlantılı bir bulut ürün seti içinde sunuyor. Modern En İyi Uygulama çözümlerinin gömülü olduğu ve yerleşik sosyal, mobil ve analitik özelliklere sahip olan Oracle Cloud uygulama yazılımları, müşterilerinize beklentileri yönünde, hızlı dönüş sağlamanıza yardımcı oluyor.

Bilgi teknolojileri alanında uzmanlaşmış profesyoneller için de Oracle yine uygun bulut çözümleriyle karşımızda. Bir bilgi sistemleri grup başkanı (CIO, Chief Information Officer), bulut bilişimi değerlendirme sürecinde altyapı ihtiyaçlarını da dikkate almak zorunda. Bunun için de BT liderleri PaaS (Servis olarak platform) veOracle Cloud servis olarak altyapı (IaaS) gibi bulut servislerini kullanır. CIO’lar bu hizmetleri;“uygulama yazılımlarını entegre etmede, güvenliği ve performansı korurken aynı zamanda hem kurum içindeki hem de buluttaki birden fazla sistem genelinde tutarlı iş akışları oluşturma proseslerinde ve uygulama yazılımlarının entegrasyonunda” kullanabiliyorlar. Bilgi teknolojileri uzmanları Oracle bulut teknolojilerinin sunduğu bu imkanlar  sayesinde teknoloji yönetimi yerine yeni iş alanları ve kendi alanlarında inovatif çözümler/hizmetler geliştirme konusuna daha çok yoğunlaşabiliyorlar. Geliştiriciler içinse geliştirme ve test ortamlarının PaaSplatformlarına taşınması, yönetim görevlerini ortadan kaldırıp karmaşıklığa son vererek ve geliştiricilerin verimliliğini artırarak geliştirme aşamalarında önemli düzeyde zaman tasarrufu sağlıyor.

 

 

BLOG

Sorunuz mu var ?

Eğitim, Danışmanlık ve Projeler için bize ulaşabilirsiniz

0 216 629 0143

0 216 629 01 44