0 216 629 0143

 - 0 216 629 01 44

Şirketiniz, Dijital Çağı Oracle E-Business (EBS) ile yakalayacak

page

Kurumsal iş uygulamaları ihtiyaçları için uçtan uca modüler bir çözüm sunan Oracle E-Business Suite, şirketlerin dijital çağa ayak uydurması sürecindeki en önemli destekçisi. 

Oracle’ın şirketlere özel çözümler içeren kurumsal kaynak uygulamalar paketi olan Oracle E-Business Suite, Finans, Lojistik, İnsan Kaynakları, Satın Alma, Üretim Yönetimi, Maliyet Yönetimi, Mobil Uygulamalar ve daha pek çok alanda onlarca modül barındırıyor. Global entegre iş uygulamaları içerisindeki en kapsamlı ürün olan Oracle E-Business Suite’in kullanıcıları; eksiksiz ve entegre iş zekası çözümlerine kavuşurken müşteri odaklı yaklaşımı en iyi şekilde destekleyen uygulamalara sahip oluyorlar.

Finansal yönetim, insan sermayesi yönetimi, tedarik zinciri yönetimi, üretim yönetimi, kurumsal varlık yönetimi, proje yönetimi, müşteri ilişkileri yönetimi gibi çözümler içeren Oracle E-Business ile şirketler, performansını en üst düzeye çıkarırken global iş platformlarına uyumlu süreç yönetimleriyle iş takiplerini yapma imkanına kavuşuyorlar.

 

Metod IT Academy, şirketinize özel EBS çözümleri danışmanlığını eksiksiz sunar

 

BLOG

Sorunuz mu var ?

Eğitim, Danışmanlık ve Projeler için bize ulaşabilirsiniz

0 216 629 0143

0 216 629 01 44