0 216 629 0143

 - 0 216 629 01 44

Oracle Saha Hizmeti Bulutu ile tanışın

page

Oracle, geçtiğimiz Mayıs ayında Oracle Saha Hizmeti Bulutu’nun yeni ve kapsamlı bir sürümünü piyasaya sürmüştü. Bu hizmet, Oracle Hizmet Bulutu’nun bir parçası. Oracle Hizmet Bulutu için bir hatırlatma yapmak gerekirse “Tümü en yeni teknolojilerle desteklenen, web, telefon, e-posta, sohbet, sosyal medya ve yerinde saha hizmeti etkileşimi gibi bugünün iletişim merkezi kanallarının pek çoğunda eksiksiz hizmet deneyimi” demek açıklayıcı olacaktır.

Oracle Saha Hizmeti Bulutu’nun bu en son sürümünde, kullanıcı için sunulan yeni özelliklere ve entegrasyonlara yakından bakmak gerekirse “Genişletilmiş Saha Kaynağı Yöneticisi, Otomatikleştirilmiş Acil İş Ataması, Oracle E-İş Yönetim Sistemi ile Entegrasyon” öne çıkıyor.  

Genişletilmiş Saha Kaynağı Yöneticisi: Sahada görevli kişiler bu özellik sayesinde, mobil bir cihaz kullanarak tüm saha çalışmalarını, saha hizmetini sunan ekibin kapasitesi hakkındaki ek bilgilerle birlikte gerçek zamanlı olarak yönetebiliyor. Bu yeni özellikler ile sahadaki işgücü değişen müşteri ihtiyaçlarına hızlıca yanıt verebilirken sahadaki kaynaklar arasındaki işbirliği de basit ve verimli halegeliyor.

Otomatikleştirilmiş Acil İş Ataması: Şirketler artık Oracle Saha Hizmeti Bulutu’nu kullanarak acil durumlara yanıt verebiliyor. Bir olay gerçekleştiğinde uygulama otomatik olarak işe en yakın konumdaki saha kaynağını belirliyor ve anında bu saha kaynağını acil nitelikteki olaya yönlendiriyor. Otomasyon yetkinliği, şirketlerin, ilgili kaynaklarını hızlıca görevlendirebilmesine yardımcı oluyor ve bu özellik şirketlerin acil durumlarda fark yaratabilmesine imkan veriyor.

Oracle E-İş Yönetim Sistemi ile Entegrasyon: Bu entegrasyon özelliği, iş programlamayı ve envanter takibi fonksiyonlarını basit ve verimli hale getiriyor. Oracle Entegrasyon Bulut Hizmeti (ICS) ile sunulan yeni entegrasyonlar sayesinde Oracle Saha Hizmeti Bulutu müşterileri, Oracle Satış Bulutu gibi diğer bulut uygulamalarıyla kolayca ve hızlıca entegre olabiliyor.

 

 

BLOG

Sorunuz mu var ?

Eğitim, Danışmanlık ve Projeler için bize ulaşabilirsiniz

0 216 629 0143

0 216 629 01 44