0 216 629 0143

 - 0 216 629 01 44

Oracle Digital Day için geri sayım başladı

page

En önemli bilgi teknolojileri (BT) etkinliklerinden biri olan “OracleDay”, 8 Kasım’da SwissotelTheBosphorusİstanbul’da gerçekleşiyor. Oracle Türkiye’nin her yıl düzenli olarak hayata geçirdiği etkinliğin bu yılki başlığı ise OracleDigitalDay.

Bu yılki etkinliğin odağında, dijital dönüşüm yer alıyor. Teknolojik değişimleri ve kuruluşların yönetim modelinin dönüşümünü kapsayan, iş dünyasının bilgi teknolojileri alanındaki en son trendlere yoğunlaşacak olanOracleDigitalDay’de bu yıl şirketlerin işlerindeki verimliliği arttırmak amacıyla Bulut, Mobil Çözümler, Büyük Veri ve Sosyal Medya gibi son teknolojileri kullanmasıyla ortaya çıkan BT sistemlerinin dijital dönüşümü üzerinde durulacak. Verinin işlevsel hale getirilerek bir değere dönüştürülmesiyle yeni iş kategorilerinin nasıl oluştuğu üzerine incelemelerin yapılacağı etkinlikte ayrıca liderlerin iş geliştirme ve büyütme çalışmalarını desteklemek üzere bilgi teknolojilerinden nasıl yararlandıkları da inceleniyor ve tartışılıyor olacak. Oracle ayrıca bu etkinlikle Dijital Dönüşüm için Bulut Bilişimin hayati önemini de müşterilerine aktarmayı amaçlıyor.Oracle, Bulut Bilişim’in Dijital Dönüşüm yolculuğunda sunabileceği avantajları ve potansiyelini müşterilerinin benimsemesini sağlama konusunda kapsamlı çalışmalarına devam ediyor. Bunun için de ilk önce bir farkındalığın gelişmesi gerektiğine inanılıyor. Geçtiğimiz Eylül ayında da San Francisco’da OracleOpenWorld düzenlenmiş ve burada da yine Bulut Bilişim’in önemine değinilmiş, yöneticiler tarafından da bulut teknolojilerinin kullanımı konusunda son derece pozitif geri bildirimler alınmıştı.

İstanbul’daki OracleDigitalDay etkinliğinde öne çıkan başlıklar ise şu şekilde:

Bu yıl tüm oturumlar, BT, finans, İK, pazarlama, satış ve destek departmanlarının liderlerinin ilgi alanlarına yönelik olarak tematik şekilde düzenlenecek. “OracleDigitalDay 2016”da ayrıca Bulut modelinde çalışan belirli BT sistemlerinin uygulamaya konulduğu müşteri başarı hikayeleri, dijital teknolojilerin çalışmalarının sergilendiği canlı demo oturumları, uzmanlar ve uygulayıcılarla gerçekleştirilen söyleşiler de yer alacak.

 

 

BLOG

Sorunuz mu var ?

Eğitim, Danışmanlık ve Projeler için bize ulaşabilirsiniz

0 216 629 0143

0 216 629 01 44