0 216 629 0143

 - 0 216 629 01 44

Oracle Database Security

page

Veri tabanı sistemleri bilgi çağının en önemli bileşenlerinden biridir ve her kurum için hayati önem taşır. Teknolojinin gelişimi ile birlikte verilerin daha kolay erişimi sağlanmaktadır ancak bu kolaylık erişim ihlalleri nedeni ile güvenliğin önemini de arttırmaktadır. Erişim ihlallerinin olmaması için hukuksal yöntemlerin, şirket kanunlarının yanı sıra şirketlerin teknik yeterliliklerinin de olması sağlanmalıdır.

Oracle Database Security: Preventive Controls eğitiminde, katılımcılar Oracle Database Security ürünlerini ve teknolojilerini kurumlarının güvenlik, gizlilik ve uyumluluk gereksinimlerini karşılamak için nasıl kullanabileceklerini öğrenirler.

Sarbanes-Oxley Yasası, HIPAA, Birleşik Krallık Veri Koruma Yasası ve diğerlerinin düzenleyici ortamı, veritabanı düzeyinde daha iyi güvenliğin olmasını gerektirir. Katılımcılar, veritabanlarına erişimi nasıl sağlayacaklarını ve veri erişimini ve gizliliği arttıran Oracle Database Security ürünlerini ve teknolojilerini nasıl kullanacaklarını öğrenirler. Bu eğitimde ortak sorunlar için önerilen Oracle çözümleri sunulmaktadır.

EĞİTİM KONU BAŞLIKLARI:

 

Transparent Data Encryption yapılandırılması ve kullanılması

KAZANIMLAR:

   GEREKLİ ÖN KOŞULLAR:

BLOG

Sorunuz mu var ?

Eğitim, Danışmanlık ve Projeler için bize ulaşabilirsiniz

0 216 629 0143

0 216 629 01 44