0 216 629 0143

 - 0 216 629 01 44

Oracle Database 12c

page

FUNDAMENTALS FOR DEVELOPERS AND SYSTEM ADMINISTRATORS

Bu eğitim, küçük ve orta ölçekli işletmelerin veritabanı yöneticileri için idealdir. Oracle Database 12c: Fundamentals for Developers and System Administrators eğitiminde temel bilgiler esaslıdır, veritabanını çalışır durumda tutmak için gereken temel Oracle Database 12c yönetim görevlerini gerçekleştirmenize yardımcı olur. Bu eğitimde, Oracle Database Cloud Service ile tanışacaksınız.

Oracle, birkaç Oracle Cloud Service dağıtım seçeneği sunar. Bu seçenekler, kullanım durumunuza uygun maliyet ve kapasite seviyesinde başlamanıza olanak tanır ve ihtiyaçlarınız zamanla değiştikçe uyum sağlama esnekliğini size sunar. Seçenekler şunlardır: tek şemalar, takılabilir veritabanları, sanallaştırılmış veritabanları, yalın metal veritabanları ve dünya standartlarında tasarlanmış altyapılar üzerinde çalışan veritabanları.

EĞİTİMİN YARARLARI

Performansı hızlı, güvenilir, güvenli ve kolay bir şekilde yönetin. Veritabanı iş yüklerini optimize edin, BT maliyetlerini düşürün ve daha yüksek bir hizmet kalitesi sunun.

Oracle Database 12c'yi yüklemeyi ve yönetmeyi öğrenin:

Bu eğitimin amacı, Oracle Database 12c yazılımının nasıl kurulacağını ve Oracle veritabanını yönetmek için gereken görevleri gerçekleştirmeyi öğretmektir. Oracle Yazılımının kurulumu ve kurulum yapılandırma ayrıntılarını gözden geçirerek başlayacaksınız.

Kendi Kendini Yönetme Olanakları ve Oracle Database 12c'nin Otomatik Özellikleri:

Bu eğitim boyunca, uzman Oracle eğitmenleri, Enterprise Manager kullanarak gerekli görevleri hızlı bir şekilde nasıl gerçekleştireceğinizi öğretecektir. Bu eğitim, Oracle Database 12c'nin kendi kendini yönetme yeteneklerine ve otomatik özelliklerine özel önem vermektedir.

ÖĞRENECEKLERİNİZ

EĞİTİM KONULARI

 

BLOG

Sorunuz mu var ?

Eğitim, Danışmanlık ve Projeler için bize ulaşabilirsiniz

0 216 629 0143

0 216 629 01 44