0 216 629 0143

 - 0 216 629 01 44

Oracle’dan Yeni İş Ortağı Ağı

page

Oracle, yeni Oracle Partner Network (OPN) Bulut Programı’nı tanıttı. Yeni OPN, Oracle’ın iş ortaklarına teknik hizmetin yanında, pazara ulaşmaları için destek vermek, Oracle Bulut’taki büyümelerini artırmak, hızlandırmak üzere geliştirildi.

Oracle iş ortakları bu yenilik sayesinde Oracle Bulut alanındaki uzmanlıklarını, dikey piyasa alanında sundukları hizmetleri, müşterileriyle ilgili elde ettikleri başarıları “yeni takdir kademeleri”yle ve elde edecekleri avantajlarla ortaya koyabiliyor olacaklar.

Geniş kapsamlı SaaS, PaaS ve IaaS bulut portföyü ile Oracle, deneyimli iş ortaklarını ve onların müşterilerini modern iş modellerine sorunsuz taşıyabilmek için gerekli olan tüm araçlarla donatma yeterliliğini ve iddiasını taşıyor. Bu konuda kendine güveni tam olan Oracle, sahip olduğu geniş iş ortağı topluluğunda müşterilerine buluta geçiş sürecinde yardımcı olabilecek yetkinliğe sahip on binlerce uygulama uzmanı ile hizmet veriyor. Oracle Bulut’tan Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Shawn Price’ın konuyla ilgili açıklamasına bakılırsa Oracle bu konundaki iddiasını koruyacağa benziyor. Price, “OPN artık günümüzde var olan bulut programları arasında en kapsamlısı olan portföyü sunuyor” diyor.

Dört adet yeni OPN Bulut Takdir Kademeleri, “Bulut Standart, Bulut Özel, Bulut Prömiyer, Bulut Elit”ten oluşuyor.

BLOG

Sorunuz mu var ?

Eğitim, Danışmanlık ve Projeler için bize ulaşabilirsiniz

0 216 629 0143

0 216 629 01 44