0 216 629 0143

 - 0 216 629 01 44

Oracle Bulut Platformu Yenilenerek Genişliyor

page

Oracle Bulut Platformu genişleyerek yenilendi. Bulut bilişim alanında yaptığı çalışmalar ile bilişim dünyasına, teknolojiyi efektif kullanan kurumlara pek çok yenilik sunarak fark yaratan Oracle, bu alanda gerçekleştirdiği yeni gelişmeleri açıkladı.

Orale, sektörde kullanılacak iki yenilik duyurdu. Bu yenilikler şöyle:

 

 

 

Yapılan yeni geliştirmeler sayesinde Oracle Bulut Platformu, her ölçekte farklılığını hissettiren bir veritabanı platformu olmasının yanında, her ölçekte müşterisinin kendi işleri açısından çok önemli olan uygulamalarını bulutta geliştirebilmelerine imkan sağlıyor. Bunun yanı sıra bu uygulamaları test edilmesini ve uygulamaya konabilmesini mümkün kılan entegre IaaS fonksiyonlarını da sunuyor

Oracle’da Ürün Geliştirmeden Sorumlu Başkan Thomas Kurian,Oracle’ın bu yeni yatırımları için;Oracle müşterilerine buluta geçmeleri ve iş stratejilerini hızlı bir şekilde uygulayabilmeleri için çok kapsamlı bir yaklaşım sunduklarını belirtiyor ve ekliyor: “Oracle Bulut Platformu’ndaki bu son yatırımlar, uygulamaları OracleVeritabanı ile veya üçüncü şahıs veritabanları ile geliştirme, test etme ve ölçeklendirme konusunda net bir yol çiziyor.”

Oracle Bulut;SaaS, PaaS ve IaaS alanlarında eksiksiz hizmet sunan, sektörün en geniş kapsamlı ve en entegre genel bulutu olarak değerlendiriliyor. Hem yeni hem de var olan bulut ortamları ile hibrit ortamları ve tüm iş yüklerini, geliştiricileri ve verileri destekleyen  Oracle Bulut, dünyanın dört bir yanındaki 195’den fazla ülkede bulunan müşterilerine yaklaşık 1.000 farklı SaaS uygulaması ve 50 farklı işletme sınıfı PaaS ve IaaS hizmeti sunuyor.

BLOG

Sorunuz mu var ?

Eğitim, Danışmanlık ve Projeler için bize ulaşabilirsiniz

0 216 629 0143

0 216 629 01 44