0 216 629 0143

 - 0 216 629 01 44

Metod IT Academy’de Oracle Access Manager 11g R2: Administration Essentials eğitimi

page

Oracle Access Manager 11g R2: Administration Essentials eğitim ile Oracle Access Manager 11g R2 PS3 (11.1.2.3) için kurulum, yapılandırma ve uygulamanın nasıl hayata geçirildiğini eksiksiz öğrenirsiniz. Bu eğitim programında; yükleme, sorun giderme, teşhis etme ve daha fazlası için Deneyimli Oracle University eğitmenleri ile çalışacaksınız!

18 Nisan’daki eğitim size ne kazandıracak?
Oracle Access Manager 11g R2: Administration Essentials eğitimine katılarak, WebGates, yükleme, yapılandırma ve kayıt özelliklerini içeren Access Management’ın bütün püf noktalarını ve kritik özelliklerini eksiksiz ve en iyi şekilde anlar ve kendinizi geliştirme fırsatı yakalarsınız.

Kimlik oluşturmak için gerekli bilgi ve becerilerinizle ve kaynak korumak için gerekli yetkilendirme ilkeleri ile fark yaratır, oturum yönetimini ve tek oturum açmayı en iyi şekilde anlarsınız.

“Troubleshoot & Diagnose Expert Oracle University” eğitmenleri, size ayrıca “OAM dağıtım ortamı”nda nasıl sorun giderildiğini, nasıl sorun tespiti yapıldığını ve monitör etmeyi öğretir. Bu eğitim sayesinde; OAM ve diğer Fusion Middleware ürün bileşenleri için merkezileştirilmiş denetim yapısı olan Oracle Fusion Middleware Audit Framework’ü keşfedeceksiniz.

Eğitim son olarak katılımcılara nasıl rapor oluşturulduğunu ve OAM açılımları için denetimi öğretiyor. Ayırca WebGate ve OAM Server arasında güvenli iletişimin nasıl kurulacağını da katılımcılar yine bu eşsiz eğitim sayesinde öğreniyorlar.

BLOG

Sorunuz mu var ?

Eğitim, Danışmanlık ve Projeler için bize ulaşabilirsiniz

0 216 629 0143

0 216 629 01 44