0 216 629 0143

 - 0 216 629 01 44

İş dünyası dönüşüyor: Bulut teknolojisiyle, global ölçekte değişim dönemi

page

Küresel ekonomi, şirketlerin globalleşmesini de beraberinde getiriyor. Dünyanın hemen hemen her noktası, pek çok şirket için bir Pazar olma özelliği taşıyor. Bu da sektör ne olursa olsun amansız bir rekabeti beraberinde getiriyor. Kurumlar rekabette fark yaratmak, mevcut ve potansiyel müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek için teknolojiyi yakından takip ediyor ve iş süreçlerine entegre etme noktasında bugün artık çok az tereddüt yaşıyor. Profesyonel işletmelerin en büyük teknoloji partnerlerinden ve çözüm ortaklarında Oracle’ın sunduğu bulut çözümleri; global şirketlerden küçük ve orta ölçekli işletmelere kadar geniş bir skalada tercih ediliyor. Bunun en önemli nedenleri arasında; Oracle’ın bir işletmede her bir departmana uygun olarak eksiksiz ve tamamen entegre bulut uygulamalarından oluşan bir paket sunabilme yeteneği yer alıyor. Diğer öne çıkan avantajlar ise şöyle sıralanabilir: Oracle Bulut Uygulamaları ile tüm sektörlerdeki kuruluşlar, müşterilerinin beklentilerini rahatlıkla karşılayabiliyor, piyasanın beklentisi olan performansı ve hızı yakalayabiliyor.

NetSuite’te yenilikler

Her ölçekten işletmenin iş süreçlerini dönüştürebilmesine yardımcı olmak için Oracle, geçtiğimiz günlerde bir dizi NetSuite yeniliği duyurdu. Duyurulan yenilikler arasında dikkat çeken ise yapay zeka tabanlı kurumsal uygulamaların kullanıma sunulmuş olması.

NetSuite, 100’den fazla ülkedeki kuruluşun işlerini yürütmek için kullandığı, bulut tabanlı finansal yönetim uygulamaları/ERP, İK, Profesyonel Hizmetler Otomasyonu (PSA) ve çoklu kanallı ticaret yazılımlarından oluşan bir paket sunuyor. Nisan ayı sonunda düzenlenen SuiteWorld 2017’de NetSuite’in bulut paketi üzerine inşa edilmiş yeni bir temel İK çözümü olan SuitePeople, sektörün ilk bulut çözümü olan SuiteSuccess, küresel ERP yeniliklerinin de aralarında bulunduğu, bir dizi yeniliğin duyurusu yapıldı.

Oracle’ın Uygulama Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Steve Miranda, günümüz iş dünyasını tarif ederken hataya yer olmayan bir dünyadan söz ediyor ve teknolojinin iş hayatında ne kadar belirleyici olduğunu şu cümle ile vurguluyor: “Kritik konumdaki tüm iş fonksiyonlarında günümüzün en iyi uygulamalarını benimsemeyen kuruluşlar, hayatta kalacak”

“Oracle Bulut Uygulamaları ile Oracle, iş çevikliğini arttırmaya ve maliyetleri azaltmaya yardımcı olan, kapsamlı ve entegre bir modern iş uygulamaları paketi sunuyor.” diyen Steve Miranda, Oracle Bulut Uygulamaları sayesinde her sektörden kuruluşun, yaptıkları işi dönüştürme çalışmalarında kolaylıkla aksiyon alabildiğinin altını çiziyor.

Oracle’ın işletmelere sunduğu bulut çözümleri arasında Oracle NetSuite Global İş Birimi’nin yanı sıra Oracle Müşteri Deneyimi Bulutu (Oracle CX Bulutu), Oracle İnsan Kaynakları Yönetimi Bulutu (Oracle HCM Bulutu), Oracle Kurumsal Kaynak Planlama Bulutu (Oracle ERP Bulutu) yer alıyor.

BLOG

Sorunuz mu var ?

Eğitim, Danışmanlık ve Projeler için bize ulaşabilirsiniz

0 216 629 0143

0 216 629 01 44