0 216 629 0143

 - 0 216 629 01 44

Daha fazla bilgi, daha fazla deneyim için iyi bir fırsat: Romanya Expert Summit

page

Oracle University Romanya Expert Summit, 15-18 Mart 2016 tarihleri arasında Romanya’nın başkenti Bükreş’te düzenlenecek. Dört gün sürecek etkinlikte tam dokuz adet eğitici seminer düzenlenecek.

Oracle’ın sunduğu yeni teknolojilerin, bu teknolojilerin efektif kullanımının aktarılacağı etkinliğin programında öne çıkan bazı eğitim programları şöyle:

Oracle Veritabanı Bulut Çözümleri’ne geçiş 
(Moving to the Oracle Database Cloud)

Oracle Veritabanı Bulut Çözümleri’ne geçiş başlıklı ilk seminerde, bulutta Exadata sistemini sunan tek bulut hizmeti olan Oracle Database Cloud Services hakkında bilmeniz gereken her şey ve sunduğu tüm avantajlar anlatılacak.

Oracle Büyük Veri Yönetimi Sistemleri 
(Oracle Big Data Management System

Oracle Database’inizde yer alan veri ile kombinasyon halinde bulunan veriyi nasıl elde edeceğinizi, depolayacağınızı, buna nasıl erişim sağlayacağınızı ve analizini nasıl yapacağınızı anlamanız için oldukça etkili bir eğitim sizi bekliyor.

Java Bulut Hizmeti kullanımı 
(Using Java Cloud Service to Deploy and Run Java Enterprise Applications)

Etkinlik programının bir diğer eğitiminde, herhangi bir Java EE ve ADF uygulaması geliştirdiğinizde ya da kullandığınızda Java Cloud Service’den nasıl maksimum düzeyde verimlilik sağlayabileceğiniz anlatılıyor.

Oracle Özel Bulut Uygulamaları 
(Oracle Private Cloud Appliance)

Bu ilginç sunum, anlatıcı James Anthony’nin geniş PCA tabanlı projesinin gerçek deneyimini içeriyor. Bu seminerde Oracle VM, özel bulut hizmeti veya sunucu konsolidasyonu gibi konular öne çıkıyor.

Büyük veri ve gerçek zaman 
(Big Data and Real Time, a Detailed Exposé)

Romanya’da düzenlenen etkinliğin dikkat çekici bir diğer eğitimi de büyük veri ve gerçek zaman üzerine. Bu bölümde, gerçek kod örnekleri kullanılarak Big Data tarafından sağlanan yeni olanaklar ortaya konacak.

Tüm eğitimler hakkında bilgi edinmek için eğitim programına ait broşürü buradan indirebilirsiniz.

BLOG

Sorunuz mu var ?

Eğitim, Danışmanlık ve Projeler için bize ulaşabilirsiniz

0 216 629 0143

0 216 629 01 44